Jak znaleźć tani nocleg na jedną noc?

Jeśli jedziesz do obcego miasta i chcesz wcześniej znaleźć w nim nocleg, powinieneś poszukać sobie hotelu czy pensjonatu, gdzie spędzisz noc. Pamiętaj, że jeśli wybierasz się w podróż sam, i zarezerwujesz pokój kilkuosobowy, będziesz w pokoju z obcymi ludźmi. Dlatego, nie chcąc spać z innymi ludźmi w pokoju, szukaj takiego noclegu, gdzie będziesz sam.

088039.jpg

Oczywiście, wybierając się w kilka osób w podróż, np. całą rodziną, opłaci się bardziej zarezerwować jeden pokój kilkuosobowy. Wtedy możesz zapłacić nawet 20 do 30 zł lub 40 od jednej osoby, jeśli jest to jakiś mały hotelik czy pensjonat. Inne są droższe, a hotele dwugwiazdkowe czy trzygwiazdkowe, albo z czterema czy pięcioma gwiazdkami kosztują już od 150 zł do 300 i więcej.

Chcąc wynająć coś tańszego, warto szukać wśród małych hotelików niekoniecznie z gwiazdkami. Im dalej od centrum tym niższa cena, a także im mniejsze miasto tym tańszy można znaleźć nocleg, choć nie jest to regułą. Tanie noclegi są np. w domach studenckich czy w schroniskach młodzieżowych. Jednak zwykle nie ma nich pokoi jednoosobowych, ale można np. wynająć pokój tylko dla siebie płacąc więcej, np. podwójnie. Jednak w takim przypadku bardziej opłaci się wynajęcie pokoju w zwykłym hoteliku niż w schronisku młodzieżowym, ponieważ cena będzie taka sama.
Ika

hastagi na stronie:

#pokĂłj na jedną noc warszawa#gdzie tani nocleg w warszawie warszawa#wynajem mieszkania na jedną noc warszawa#czy w akademiku można wynajac pokoj na noc#warszawa tani pokuj dla dwojga na jedna noc

Authors
Top