Słodki uniwersalny prezent

Okres przedświąteczny to jak co roku wielkie poszukiwania prezentów dla każdego członka rodziny i dla wszystkich bliskich nam osób. Czy istnieje uniwersalny prezent? Coś co można kupić każdemu bez względu na wiek, pozycję społeczną, zawodową i zainteresowania?

chcolatebox-350.jpg

Na myśl od razu przychodzi dobra książka, ale problem tkwi w tym co dla kogo oznacza stwierdzenie „dobra książka”. Jedni czytają rzeczy ambitne z wyższej pułki, inni przepadają za tak zwanymi czytadłami, nie jest to więc wcale prezent uniwersalny.

Perfumy choć może każdemu się przydadzą także odpadają, gdyż tu bardzo ważną rolę odgrywa gust danej osoby i może być ciężko trafić, tak by dany zapach naprawdę się spodobał, nawet jeśli sięgniemy po produkty z najwyższej pułki. Jedyne co przychodzi na myśl to słodycze i to wcale niekoniecznie te pięknie wyglądające bombonierki.

Ciekawym pomysłem byłoby podarowanie wyrobów czekoladowych o fantazyjnych kształtach np. piłka do nogi z czekolady, albo czekoladowe lusterko. Jeśli tylko osoba dla której szukamy prezentu lubi słodkości, taki prezent to świetne rozwiązanie.
Werka

hastagi na stronie:

#prezent#uniwersalny prezent#jak ozdobić prezent

Authors
Top