Hobby Kobiety Podróże Poradnik Prezenty

Beata Pawlikowska – blondynka, podróżniczka, pisarka!

A może odwrotnie? Podróżniczka, pisarka i blondynka? Kobieta, której nie straszna dżungla, pustynia, dzikie rzeki, zakamarki świata. Nie dość, że świetnie sobie w nich radzi to jeszcze przepięknie to opisuje. Jej książki cieszą się niesłabnącą popularnością.

Najnowsza to “Blondynka na Kubie. Na tropach prawdy i Ernesta Che Guevary”. Fantastyczna, emocjonująca opowieść o odkrywaniu a może próbie odkrywania prawdziwego Che Guevary. Przy okazji poznajemy codzienność mieszkańców Kuby. Czy książka może być przewodnikiem? Nie! Ale też i nie taki jest jej charakter. To opowieść o magii miejsca opisywana prostym, barwnym językiem.

Dodatkowym rarytasem są fotografie i rysunki autorstwa Beaty Pawlikowskiej opatrzone jej dowcipnymi podpisami. Pozycja godna polecenia, przybliży Kubę wszystkim tym, którzy w najbliższym czasie na wycieczkę w inny kontynent się nie wybierają.
Ew

hastagi na stronie:

#oriflame katalog 4 2011#blondynka na językach opinie#kurs niemieckiego chomikuj#katalog oriflame 4 2011#beata pawlikowska chomikuj#blondynka na jezykach opinie#blondynka na językach pdf#oriflame katalog 6/2011#katalog 4 2011 oriflame#pawlikowska angielski opinie

Similar Posts