Lecimy na Studniówkę!

Informacja prasowa
Łódź, 8 stycznia 2020

Lecimy na Studniówkę!

Studniówka to noc, na którą czeka się chyba całe liceum. To pierwszy w życiu prawdziwy bal i prawdopodobnie pierwsza okazja by być tak eleganckim i stanąć na czerwonym dywanie. To także symboliczne rozpoczęcie dorosłego życia. Trzeba wejść w nie stylowo i zadać szyku! Dlatego marka DASTAN prezentuje stylizacje, dzięki którym młodzi mężczyźni przetańczą całą noc, a Studniówka pozostanie niezapomniana.

W odpowiedzi na najróżniejsze oczekiwania młodych mężczyzn, a także typy ich urody czy sylwetki, w studniówkowej ofercie marki znaleźć można szeroki wybór modnych garniturów w różnych fasonach i kolorach, które stanowią klasykę elegancji. Jako kolor idealny DASTAN proponuje granat w szerokiej gamie odcieni. To paleta, która jest zarówno szykowna, jak i nowoczesna. Nie spowoduje, że chłopak wkraczający w dorosłość będzie wyglądał zbyt poważnie, ale też nie ma mowy o nudzie czy szkolnym mundurku. Poza granatem w ofercie marki nie mogło zabraknąć ponadczasowej czerni, ale także wyboru dla odważnych w postaci fioletu. Garnitur w fioletowo granatową kratę to idealny wybór dla indywidualisty, który chce tej nocy wyglądać inaczej niż wszyscy. Jeśli młody mężczyzna chce wyglądać niczym James Bond, w stałej ofercie marki znajdują się także smokingi – czarne i granatowe.

Tworząc mini kampanię, marka zdecydowała się zaprosić do współpracy modela, który w styczniu będzie miał własną Studniówkę. Twórcom zależało na wiarygodności, ale też opinii chłopaka, który przygotowuje się do tej wyjątkowej nocy. Zaproponowano mu więc stylizacje, w których mógł zobaczyć różne wersje siebie, a także przemycić coś, z czym się nie rozstaje będąc sportowcem – sportowe buty.
Bo przecież chyba każdy chce być tego wieczoru najlepszą wersją siebie, ale też czuć się świetnie i podbić parkiet! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów marka oferuje niepowtarzalne studniówkowe rabaty i pakiety, a także profesjonalne doradztwo w wyborze idealnej stylizacji na tę wyjątkową noc oraz jej dopasowania, aby młody mężczyzna wyglądał naprawdę perfekcyjnie.
Zatem lecimy na Studniówkę!

Więcej informacji na stronie www.dastan.pl

Authors

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Top