Hobby Kobiety Poradnik

Martyna Wojciechowska “Przesunąć horyzont”

Kim jest Martyna Wojciechowska? Na pewno pamiętamy ją z pierwszego polskiego reality schow – “Big brother”, była też prezenterką “Dzieciaków z klasą”. Zawsze jednak podkreślała,

Kim jest Martyna Wojciechowska? Na pewno pamiętamy ją z pierwszego polskiego reality schow – “Big brother”, była też prezenterką “Dzieciaków z klasą”. Zawsze jednak podkreślała, że to co ją naprawdę interesuje to adrenalina, podróże i przygoda. W swojej książce “Przesunąć horyzont” opisuje wyprawę na Mount Everest.

Zapiski te łączą opisy piękna przyrody z opisami przełamywania bólu i cierpienia. Oprócz technicznych aspektów podróży Martyna Wojciechowska bardzo szczerze mówi o życiu bardziej prywatnym, wręcz intymnym. Ale nie ujmuje to tej opowieści ani grama świetności. Całość wspaniale się łączy i współgra.

Zadziwiające i godne podziwu jest to, jak autorka walczy o swoje marzenia. I jak je osiąga! Ten dziennik zmienia podejście zwykłego odbiorcy medialnego schow do Martyny Wojciechowskiej. “Zwykła” prezenterka staje się tu silną, zmotywowaną, pełną determinacji kobietą, szczerą i niezwykłą.
Ew

hastagi na stronie:

#martyna wojciechowska chomikuj#zegarek martyny wojciechowskiej#Sfera Armilarna chomikuj#pierwszy dzień wiosny scenariusz#scenariusz na dzień wiosny#podróże martyny wojciechowskiej na mount everest

A to już wiesz?  Jak uczyć się języków?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy