Podróż do USA

Chcący wybrać się w podróż do Stanów Zjednoczonych, niezależnie od tego, czy jedziesz tam pracować czy zwiedzać kraj, musisz mieć wizę. Wiza jest Twoją przepustką do USA. Starasz się o nią w ambasadzie amerykańskiej.

Przygotuj się na spore kolejki – mnóstwo osób każdego dnia w nich stoi, ponieważ wielu Polaków chce udać się do stanów. Jeżeli jedziesz tam jako turysta, dostajesz wizę turystyczną. Jeśli natomiast jedziesz do pracy, musisz przedstawić wiele dokumentów.

166009.jpg

W najlepszej sytuacji są ci, którzy mają już pracę w Stanach, i mają na to jakiś dowód. przykładem może być sytuacja, kiedy to firma mająca placówkę w USA deleguje tam jednego z pracowników polskich.

Pamiętaj, że tym łatwiej możesz dostać pozwolenie na wizę, im większe jest prawdopodobieństwo, ze wrócisz do Polski. Dlatego właśnie konsul pyta o to, czy studiujesz, o to, czy masz majątek w Polsce i rodzinę.

Jednak nie ma twardych reguł, kto dostanie pozwolenie na wjazd do stanów,a kto jej nie otrzyma.

Jeżeli masz już wizę, możesz lecieć do Stanów Zjednoczonych. Nie zapomnij zarezerwować biletu na samolot odpowiednio wcześniej.
mks

hastagi na stronie:

#podróş do usa porady#sennik usa#sennik wyjazd do ameryki#sennik stany Zjednoczone#stany zjednoczone sennik#sennik podróż do usa#sennik stany zjednoczone#sennik wiza do stanów

Authors
Top