Złote Wyprzedaże z imponującą liczbą użytkowników

W ciągu miesiąca od uruchomienia już ponad 70 tysięcy użytkowników zarejestrowało się w serwisie Złote Wyprzedaże, chcąc zyskać dostęp do ubrań i akcesoriów najlepszych światowych marek w atrakcyjnych cenach.

Złotewyprzedaże.pl rozpoczęły działalność 7 czerwca tego roku. Oferta serwisu, w której znalazły się odzież i akcesoria najlepszych światowych marek i znanych projektantów w cenach nawet o 70% niższych niż normalnie, przyciągnęła uwagę szerokiego grona odbiorców.

W ciągu pierwszego miesiąca w serwisie zarejestrowało się ponad 70 tysięcy użytkowników zainteresowanych atrakcyjnym asortymentem. Złotewyprzedaże.pl zanotowały już przeszło 300 tysięcy odwiedzin i 2,5 miliona odsłon. To bardzo dobre wyniki w tym segmencie sprzedaży internetowej, a osiągnięte w tak krótkim okresie serwis może przypisać sobie jako duży sukces.

Złote Wyprzedaże funkcjonują jako serwis dostępny dla wszystkich chętnych – do rejestracji wystarczy adres e-mail. Zarejestrowani użytkownicy są informowani o wszystkich nowościach w ofercie przez specjalny newsletter. Kupujący mają także szansę skorzystać z unikalnego systemu rabatowego
w akcjach specjalnych i za zachęcenie znajomych do zakupów w serwisie.

Do tej pory na Złotewyprzedaże.pl można było kupić okulary przeciwsłoneczne m.in. Dior, YSL czy ubrania Adidas Originals i Mexx. W tym tygodniu trwa wyprzedaż torebek Guess i topowych trampek Sergio Tacchini. Najbliższe oferty promocyjne serwisu obejmą modne produkty sygnowane przez firmy Puma i Ed Hardy.

http://media.neuron.pl/pr/165113/zlote-wyprzedaze-z-imponujaca-liczba-uzytkownikow

hastagi na stronie:

#złote wyprzedaże opinie#wyprzedaże kraków 2011#torebki guess 2011#zlote wyprzedaże opinie#złote wyprzedaże

0 0 vote
Article Rating
Authors
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Top