Podróże Poradnik

Gdzie spędzić weekend?

Nadchodzi już piątek, a Ty jeszcze nie masz planów na najbliższy weekend? Co robić, kiedy koniecznie chcesz się wyrwać z miasta na łono natury, ale nie wiesz gdzie i jakim sposobem?

Po pierwsze, zastanów się, z kim chcesz jechać. Być może jesteś fanką samotnych wycieczek, ale jeżeli nie lubisz podróżować sama, umów się na ten ten czas z kimś, kto także chciałby wyjechać.

Razem z tą osobą czy w tymi osobami, jeśli jest ich więcej, zaplanujcie sposób podróży. Jeżeli jedziecie w góry, być może wybierzecie się tam samochodem, pociągiem czy autobusem. Jeśli zaś miałaby być to wycieczka za miasto, stosunkowo bliska, może warto wybrać się na nią na rowerze, pod warunkiem, że trasa jest odpowiednia dla takiej jazdy.

To żadna przyjemność jechać rowerem po ulicy wśród rozpędzonych samochodów i wdychać spaliny. Jeśli jest jakaś odrębna ścieżka rowerowa, prowadząca do danego miejsca, i nie przebiega wprost na ulicy, ale nawet gdzieś obok, wybierzcie właśnie taką trasę. Jeżeli pada deszcz lepsza będzie podróż innym środkiem lokomocji.

Innym pomysłem na weekendowy wypad za miasto jest wybranie się w odwiedziny do znajomych, którzy mieszkają poza nim, gdzieś, gdzie jest cisza i spokój, gdzie można posiedzieć i porozmawiać, zrobić grilla czy nawet popracować w ogródku, tak, dla odprężenia się.

hastagi na stronie:

#gdzie spędzić weekend#jak spędzić weekend#gdzie można spędzić weekend#gdzie na weekend z dzieckiem#weekend pod warszawą#gdzie spedzic weekend#jak spedzic weekend#weekend poza warszawą#jak spędzić weekend w warszawie#gdzie pojechac z dzieckiem na ciekawa wyciczke

Similar Posts