Hobby Kobiety Kobiety dzieciom Poradnik Rodzina Zabawa z dzieckiem

Jak malować pisanki?

Malowanie pisanek to bardzo ciekawa rzecz. Możesz robić to na wiele sposób. Do pomalowania pisanek możesz kupić specjalną, kolorową farbkę. Po pomalowaniu nią jaj, można

Malowanie pisanek to bardzo ciekawa rzecz. Możesz robić to na wiele sposób. Do pomalowania pisanek możesz kupić specjalną, kolorową farbkę. Po pomalowaniu nią jaj, można je jeść, jednak czasami zdarza się, że są one przebarwione.

Creative Commons License photo credit: abac077
Foto: Autor: abac077
Uważam, że nie ma potrzeby traktowania jaj chemikaliami, skoro są domowe sposoby na pomalowanie jajek na bardzo ładne kolory. Jest to kolor bordowy i jasno zielony.

ak malować pisanki? Jk malować pisanki? Ja malować pisanki? Jakmalować pisanki? Jak alować pisanki? Jak mlować pisanki?

Creative Commons License photo credit: abac077
Foto: Autor: abac077

Jak pomalować jaja na bordowo? Po prostu ugotuj je w łupinkach cebuli. Jeśli chcesz, aby były one bardzo bordowe, niemal brązowe, musisz gotować je dłużej w tych łupinkach i w większej ich ilości. Kiedy łupinek cebuli będzie zbyt mało, jaja pomalują się na kolor bardzo jasny, niemal pomarańczowy. Jedne i drugie wyglądają ładnie, jednak ja lubię bardziej ciemny kolor. Co dalej robić z jajkami? Kiedy wyjmiesz je, ułóż ostrożnie na czymś, aby farbka się nie starła i pozwól im ostygnąć trochę. Później natłuść je odrobiną masła. Dlaczego? Ponieważ staną się dzięki temu błyszczące.

Creative Commons License photo credit: shannonpatrick17
Foto: Autor: shannonpatrick17
Chcąc pomalować jajka na zielono używa się do tego młodego żyta. Gotuje się w nim jajka, podobnie, jak robiło się to z łupinkami od cebuli.

Creative Commons License photo credit: beewebhead
Foto: Autor: beewebhead
Tak pomalowanie jajka są bardzo ładne i reprezentatywne. Warto zastosować naturalną metodę ich malowania, aby nie truć się chemikaliami.

Creative Commons License photo credit: MadPole
Foto: Autor: MadPole
ika

hastagi na stronie:

#malowanie pisanek#jak malować pisanki#jak pomalować pisanki#malowanie jajek#jak malowac pisanki#pisanki#czym malować pisanki#jak malować jajka#jak malowac jajka#jak pomalowac pisanki

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments