Poradnik Psychologia

Sennik: Anioł

Aniołki to zawsze symbol upersonifikowanej dobroci. Dzieci w przedszkolu uwielbiają je rysować, malować i przebierać się za nie na jasełkach i różnego rodzaju przedstawieniach. Nic dziwnego: w Biblii zawsze były przedstawiane pozytywnie, jako postacie przyjazne człowiekowi, chcące jego dobra i bezpieczeństwa.

asertywność

Jednakże wiadomo również, że część aniołów swego czasu zbuntowała się przeciwko Stwórcy, po czym Ten strącił ich do piekła. Jeśli zatem przyśnił ci się dobry anioł, z aureolą na głowie, to znak dla ciebie, że czeka cię szczęśliwy, spokojny żywot z minimalną ilością zmartwień. Jeśli zaś przyśnił ci się anioł, który przemawia do ciebie albo większej grupy ludzi, to powinien być znak: „zacznij się wreszcie cieszyć szczęściem innym”.

Jeśli zauważyłeś, że w twoim śnie anioł przestrzega ciebie przed czymś, daje ci dobre rady i mówi, co powinieneś zrobić, aby uniknąć jakiegoś zagrożenia, to powinien być dla ciebie sygnał, że czas najwyższy, abyś zaczął wreszcie słuchać mądrych wskazówek innych ludzi, które tobie dają, a które do tej pory ignorowałeś. I jak na tym wyszedłeś?

Nie można przez całe życie być jedynie outsiderem, który idzie wciąż przed siebie sam, bez niczyjej pomocy. To nawet nie jest fajne!
Marta Aluszewska

hastagi na stronie:

#sennik torebka#sennik torebka damska#sennik anioł#senik pl#sennik torebka kupować#sennik czerwona torebka#sennik torebka czarna#torebka sennik#sennik 2011#sennik kupować torebkę

Similar Posts