Biżuteria Poradnik

Nie każdy pierścionek na każdy palec

Lubisz ozdabiać swoje palce pierścionkami? Masz ich dość dużo i często chodząc po sklepach kupujesz kolejne. Wiele osób przy takim zakupie kieruje się tylko wyglądem produktu, nie zastanawiając się, czy akurat taki kształt czy kolor będzie dobrze wyglądał na ich ręce. Pierścionki wybieramy, wedle naszych osobistych upodobań, często nie zwracając się, do jakiego typu dłoni one pasują, a jakiej zamiast dodawać urody i blasku, będą po prostu kiepsko wyglądać i uwydatniać mankamenty tej części ciała.

12-324.jpg

Osoby o długich, prostych i dobrze zbudowanych palcach mogą sobie spokojnie pozwolić na pierścionki duże i fikuśne. Biżuteria tego typu dobrze będzie się prezentować na takiej dłoni, gdyż nie będzie jej przytłaczać, nie pojawi się także uczucie jakby pierścionki ciążyły palcom, na których się znajdują.

Do małych i krótkich palców, a także do tych okrąglejszych i nie koniecznie całkowicie prostych najlepiej nadają się do założenia pierścionki drobne, z małym oczkiem lub po prostu niewielkiego rozmiaru, stwarzające uczucie lekkości i delikatności.

Bardzo ważne jest, aby obwód pierścionka pasował do naszego palca, jeśli jest za mały i biżuteria uciska naszą skórę, to oprócz tego, że jest to niezdrowe to wygląda także mało interesująco. Jeśli nasze palce wydają nam się zbyt grube, możemy nosić biżuterie lekko za dużą, przesuwający się po palcu pierścionek będzie stwarzał wrażenie, że wcale nie są one takiego duże.
Werka

hastagi na stronie:

#scenariusze teatralne śmieszne#scenariusz na dzień matki#scenki na dzień matki#skecze na dzień matki#dzień rodziny scenariusz#przedstawienie na dzień matki#zabawy na dzień kobiet#dzień rodziny w przedszkolu scenariusz#scenariusz na dzień mamy i taty#krótki scenariusz na dzień kobiet

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy