Kobiety Makijaż Moda Poradnik

Dodaj sobie blasku

Dodaj sobie blasku
Wybierasz się na imprezę i chcesz wyglądać wystrzałowo. Pomimo ładnego makijażu i świetnie dobranych ubrań, czujesz, że jeszcze czegoś Ci brakuje, ale sama nie wiesz,

Wybierasz się na imprezę i chcesz wyglądać wystrzałowo. Pomimo ładnego makijażu i świetnie dobranych ubrań, czujesz, że jeszcze czegoś Ci brakuje, ale sama nie wiesz, czego. Jest pewien dodatek, który nadaje naszemu wyglądowi szczególnego, imprezowego charakteru. Jest to brokat, dostępny w sprayu, kremie, żelu, a także w proszku. Należy do tylko odpowiednio dopasować. Oczywiście kolor, musi pasować do reszty stroju.

A gdzie nakładać brokat? Na pewno nie wszędzie, czyli nie na włosy, ciało i twarz na raz. Lepiej wybrać jedno z tych miejsc. Brokat na włosach, to bardzo dobry pomysł, jeśli chcemy zwrócić uwagę na naszą fryzurę. Ciało, czyli ręce, szyja dekolt i plecy, jeśli są odsłonięte przyozdobione brokatem będą się mienić w świetle i przyciągną wzrok innych.

Jeśli więc, wolimy by któraś z części naszego ciała nie rzucała się w oczy nie należy pokrywać jej brokatem. Co do brokatu nakładanego na twarz, to najlepsze będą cienie do oczu z jego dodatkiem. Tutaj musimy szczególnie uważać, by nie nadużyć święcącego się proszku, gdyż, będziemy wyglądać nie wystrzałowo, a śmiesznie.
Werka

A to już wiesz?  Kolekcja kostiumów kąpielowych na lato 2016 od Change Lingerie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy