Poradnik Wiadomości Branżowe

Lato w mieście. Baseny najczęściej wybieraną atrakcją

Według analizy firmy Claritas Polska, co trzeci mieszkaniec dużej aglomeracji spędza wakacje w mieście. Badanie Mondial Assistance pokazuje, że prawie połowa Polaków w tym roku nie wyjedzie na urlop, bo ich na to nie stać. Dlatego coraz częściej szukamy sposobów na spędzenie lata w mieście. Na podstawie statystyk wyszukiwarki lokalnej panoramafirm.pl, która służy do odkrywania miejsc, firm i produktów w okolicy, widać iż w lipcu nastąpił gwałtowny wzrost zapytań o baseny i pływalnie w stosunku do czerwca, który wyniósł aż 125%!Ci, którzy spędzają urlop w mieście wybierają baseny jako jedną z najciekawszych atrakcji. To stosunkowo tania forma spędzania upalnych, wolnych dni, która daje zarówno możliwość beztroskiego odpoczynku, jak i  aktywnej formy spędzenia czasu. Dlatego Polacy tak chętnie szukają informacji na ten temat, korzystając z wyszukiwarek internetowych.Według CBOS 43% dzieci w wieku szkolnym zostało w ubiegłym roku w domach. 13% rodzin mogło sobie pozwolić na tygodniowy wypoczynek tylko dla jednego dziecka. Tegoroczne prognozy są równie pesymistyczne, dlatego tak ważny jest

Według analizy firmy Claritas Polska, co trzeci mieszkaniec dużej aglomeracji spędza wakacje w mieście. Badanie Mondial Assistance pokazuje, że prawie połowa Polaków w tym roku nie wyjedzie na urlop, bo ich na to nie stać. Dlatego coraz częściej szukamy sposobów na spędzenie lata w mieście. Na podstawie statystyk wyszukiwarki lokalnej panoramafirm.pl, która służy do odkrywania miejsc, firm i produktów w okolicy, widać iż w lipcu nastąpił gwałtowny wzrost zapytań o baseny i pływalnie w stosunku do czerwca, który wyniósł aż 125%!

Ci, którzy spędzają urlop w mieście wybierają baseny jako jedną z najciekawszych atrakcji. To stosunkowo tania forma spędzania upalnych, wolnych dni, która daje zarówno możliwość beztroskiego odpoczynku, jak i  aktywnej formy spędzenia czasu. Dlatego Polacy tak chętnie szukają informacji na ten temat, korzystając z wyszukiwarek internetowych.

Według CBOS 43% dzieci w wieku szkolnym zostało w ubiegłym roku w domach. 13% rodzin mogło sobie pozwolić na tygodniowy wypoczynek tylko dla jednego dziecka. Tegoroczne prognozy są równie pesymistyczne, dlatego tak ważny jest dostęp do informacji na temat rozrywek w mieście np. w postaci pływalni w okolicy, które oferuje m.in. wyszukiwarka lokalna panoramafirm.pl.

Miasta coraz częściej starają się zapewnić, zwłaszcza dzieciom, bezpłatne zajęcia podczas wakacji. Dla wielu z nich jest to jedyna szansa na wyjście do kina,  basen czy spacer. Rekordowy wzrost zapytań o baseny i pływalnie w lokalnej wyszukiwarce panoramafirm.pl pokazuje, że taka forma spędzania czasu cieszy się dużym zainteresowaniem. To także dowodzi o skuteczności wyszukiwarki panoramafirm.pl jako źródła informacji, np. kiedy szukamy pływalni, SPA, kina czy innych rozrywek w pobliżu - mówi Adrian Hinc, Kierownik ds. Produktu w Eniro Polska.

Poszukiwanie informacji, na temat lokalnych rozrywek zaczynamy zwykle od Internetu. W panoramafirm.pl znajdziemy informacje o miejscach czy punktach w mieście, do których warto się udać, zwłaszcza w wakacje. Basen jest idealnym miejscem odpoczynku dla całej rodziny, cieszy się powodzeniem ze względu na rekreacyjne, ale także zdrowotne właściwości. Stanowi doskonałą formę aktywności dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na wyjazd.

A to już wiesz?  Vlad Dracula

***

Eniro jest największą firmą świadczącą usługi w zakresie wyszukiwania lokalnego informacji o firmach, produktach i usługach w krajach skandynawskich. Zarówno firmy, jak i konsumenci mogą, za pośrednictwem produktów Eniro, w łatwy sposób zlokalizować poszukiwane produkty i usługi oraz dokonać ich zakupu, niezależnie od preferowanego sposobu wyszukiwania: przez Internet, katalog czy telefon komórkowy.  Reklamodawcy mogą zaprezentować swoją ofertę potencjalnym konsumentom, pozyskać nowych klientów oraz zwiększyć sprzedaż. Spółka zatrudnia łącznie, w krajach skandynawskich oraz w Polsce, prawie 3,200 pracowników i jest notowana na Sztokholmskiej Giełdzie od 2000 r. W 2012 r. przychody firmy wyniosły 3,999 mln koron szwedzkich, a EBITDA (zysk operacyjny przed odsetkami, amortyzacją i podatkami) osiągnęła 976 mln koron szwedzkich. Siedziba Eniro mieści się w Sztokholmie. Więcej informacji o firmie na www.eniro.com.

Źródło Eniro Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy