Moda Poradnik Ubranie

Kreacje i gadżety na studniówkę

Podstawowy błąd w myśleniu młodych dziewczyn wybierających się na studniówkę w tym roku jest chęć szokowania za wszelką cenę. Natomiast nie o to chodzi, gdyż prawdziwe piękno kryje się w prostocie.

Oczywiście, jak zawsze, króluje czerń, ale nie tylko, bo także brąz, bordo oraz oliwka. Co poniektóre, odważniejsze nastolatki decydują się na czerwień, co w niektórych szkołach jest wręcz zabronione, ale to oczywiście nie obejmuje wszystkich placówek edukacyjnych, gdyż wynika raczej z jej tradycji i mentalności nauczycieli.

sukienka.jpg
Sukienka ze sklepu victoriassecret

Dziewczyny przywiązują ogromną wagę nie tylko do sukienki, jaką na siebie założą, ale także do wszelkiego rodzaju dodatków. A więc zawczasu pomyślą o torebce – małej i zgrabnej, ale będącej w stanie pomieścić wszystkie ważne rzeczy, i oczywiście o butach, które są nieodłącznym elementem każdego zestawu. Trzeba koniecznie wybrać te na niewielkim obcasie, mając na uwadze fakt, że należy w nich wytrzymać całą noc i wrócić jeszcze cało do domu. Istotnie powinny być to buty czarne, i to raczej z zakrytymi piętami czy palcami, choćby ze względu na panującą obecnie porę roku. Jeśli chodzi o gadżety, bardzo ważna jest na przykład biżuteria. Biżuteria, czyli kolczyki, bransoletki i naszyjniki.

Oczywiście nie zapominając o różnych ozdobach wpiętych we włosy, które są coraz to wymyślniejsze i ciekawsze. Wiele dziewczyn polubiło sztuczne wpinane w koki lub założone na przykład na rękę, albo na szyję i wyglądają naprawdę bardzo elegancko, o ile tylko są dopasowane do koloru sukienki. Istotnym elementem jest również szal, który określa się jako obowiązkowy dodatek do zbyt skąpej sukienki, przynajmniej na część oficjalną.

Szal lub bolerko musi również być odpowiednio skomponowane z kolorem kreacji i cieni na oczach, ale wiadomo na przykład, że czarny będzie pasował do wszystkiego. Z resztą trzeba się poradzić najlepiej jakiegoś doświadczonego stylisty.
Marta Akuszewska

hastagi na stronie:

#kreacje na studniówkę#sukienka#biżuteria na studniówkę#kreacje studniówkowe#kreacje studniówkowe 2011#sukienki na studniówke#kreacje na studniówke#kreacje na studniowke#studniówka porady#studniówka kreacje

5 1 vote
Article Rating

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments