Moda Moda dla panów

New Californians stanowi wyraz młodej i pozytywnej kultury Zachodniego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych

New Californians stanowi wyraz młodej i pozytywnej kultury Zachodniego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych
MĘSKA KOLEKCJA LEVI’S® NA WIOSNĘ/LATO 2014 INSPIROWANA KALIFORNIJSKIM MODERNIZMEM I DUCHEM LAT 60. Tego lata męska kolekcja Levi’s® w kreatywny sposób pokazuje słoneczny i kolorowy

MĘSKA KOLEKCJA LEVI’S® NA WIOSNĘ/LATO 2014 INSPIROWANA KALIFORNIJSKIM MODERNIZMEM I DUCHEM LAT 60.

Tego lata męska kolekcja Levi’s® w kreatywny sposób pokazuje słoneczny i kolorowy kalifornijski styl nawiązujący estetyką do mody panującej w Palm Springs w połowie lat 60. Do łask powraca ikoniczny sztruks Beadford oraz modele takie jak koszula Madras. Aby dodać nowoczesnego wykończenia retro detalom marka bawi się fakturami i motywami graficznych wzorów. Levi’s® interpretując na nowo swobodny kalifornijski styl w swojej męskiej kolekcji odważnie eksperymentuje z nadrukami i kolorami. Jest to nawiązanie do optymistycznego ruchu modernistycznego, który ukształtował ówczesne ponadczasowe projekty w designie i architekturze.

Ostatniego lata męska kolekcja Levi’s® w kreatywny sposób pokazuje ciepły i kolorowy kalifornijski styl nawiązujący stylistyką do mody dominującej w Palm Springs w połowie lat 60. Do łask powraca ikoniczny sztruks Beadford oraz modele takie jak koszula Madras. Aby dodać nowoczesnego wykończenia retro detalom marka bawi się fakturami i motywami graficznych wzorów. Levi’s® wykonując na nowo swobodny kalifornijski ruch w własnej męskiej kolekcji odważnie eksperymentuje z nadrukami i kolorami. Stanowi to odniesienie do optymistycznego ruchu modernistycznego, który ukształtował ówczesne ponadczasowe cele w wyglądzie i formie.

Inspirowane kalifornijskim krajobrazem koszule Madras, uczynione z miękkiego materiału, kolorystycznie nawiązują do maluj zachodzącego nad basenem słońca, od małego różu poprzez czerwień i turkus, aż do pełnych odcieni niebieskiego.

Powrót lekkiego sztruksu Bedford jest próbą przywrócenia w różnej kalifornijskiej palecie barw buntowniczego stylu, z którym stosowany jest obecny środek. Sztruks Bedford, zdrowy a poprzez ostatnie pewny swemu dziedzictwu odzieży roboczej, łączy w sobie jednocześnie lekkość i luz charakteryzujący porę lat 60. Sztruksy Bedford są w kolekcji ponadczasową klasyką w małym nowoczesnym wydaniu. Sztruksowe spodnie na wiosnę/lato 2014 inspirowane krajobrazem legendarnego Palm Springs proste są w trzech naturalnych kolorach: błękitno-niebieskim, kolorze czerwonej gliny oraz piaskowego beżu.

A to już wiesz?  Rajska plaża - letnie nowości z marką New Look

stany-levis-4-006-2014-04-24 _ 15_24_41-75

stany-levis-8-005-2014-04-24 _ 15_24_44-75

stany-levis-9-004-2014-04-24 _ 15_24_45-75

stany-levis-1-003-2014-04-24 _ 15_24_47-75

stany-levis-5-002-2014-04-24 _ 15_24_48-75

stany-levis-2-001-2014-04-24 _ 15_24_51-75

Kolekcja Levi’s® na wiosnę/lato 2014 to związanie współczesnej miejskości z refleksyjnymi wpływami krajobrazu zalanej słońcem kalifornijskiej pustyni. Prowadzi ona nowe oblicze amerykańskiej klasyki ubioru wzbogaconej elementami ulicznego stylu jak np. abstrakcyjne wzory moro dostępne w standardzie kurtki Field Coat, szortach oraz bluzce zapinanej na guziki. Męska kolekcja Levi’s® New Californians stanowi wyraz pierwszej i optymistycznej kultury Zachodniego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych.

Levi’s® New Californians wiosna/lato 2014 jest szybko tania w salonach Levi’s®.

Na problem marki Levi’s®
Marka Levi’s® stanowi uosobienie klasycznego i naturalnego amerykańskiego stylu. Z terminu ich znalezienia przez Levi Straussa w 1873 roku, dżinsy Levi’s® broniły się najbardziej widocznymi i wraz najczęściej kopiowanymi spodniami na świecie. Dziś marka Levi’s® dalej kontynuuje swojego wielkiego pionierskiego i nowoczesnego ducha, jaki jest oryginalny w sferze odzieżowej. Nasz wybór odzieży denimowej i urządzeń, prosty w daleko niż 110 krajach, pozwala ludziom na wszelkim święcie pokazać ich indywidualny styl. Aby uzyskać więcej wiadomości na problem marki Levi’s® jej owoców oraz salonów sprzedaży, odwiedź www.levi.com. Wiedze na problem Levi Strauss & Co. znajdziesz na kartce www.levistrauss.com

Levi’s® New Californians wiosna/lato 2014 jest już dostępna w salonach Levi’s®.

Na temat marki Levi’s®
Marka Levi’s® stanowi uosobienie klasycznego i swobodnego amerykańskiego stylu. Od czasu ich wynalezienia przez Levi Straussa w 1873 roku, dżinsy Levi’s® stały się najbardziej rozpoznawalnymi a jednocześnie najczęściej kopiowanymi spodniami na świecie. Dziś marka Levi’s® dalej rozwija swojego niepohamowanego pionierskiego i innowacyjnego ducha, który jest niespotykany w branży odzieżowej. Nasz wybór odzieży denimowej i akcesoriów, dostępny w więcej niż 110 krajach, pozwala ludziom na całym święcie wyrazić ich osobisty styl. Aby uzyskać więcej informacji na temat marki Levi’s® jej produktów i salonów sprzedaży, odwiedź www.levi.com. Informacje na temat Levi Strauss & Co. znajdziesz na stronie www.levistrauss.com

A to już wiesz?  BLACK TIE - czyli wizytowa linia Pierre Cardin 2014/15

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy