Aktualności

Z Galerii Mokotów do Nowego Jorku. Wyjątkowa Loteria Świąteczna

Z Galerii Mokotów do Nowego Jorku. Wyjątkowa Loteria Świąteczna
Warszawa, 09.12.2014 Informacja prasowa Z Galerii Mokotów do Nowego Jorku. Wyjątkowa Loteria Świąteczna Niezapomniana podróż do Nowego Jorku albo romantyczna wyprawa we dwoje do Paryża

Warszawa, 09.12.2014
Informacja prasowa

Z Galerii Mokotów do Nowego Jorku. Wyjątkowa Loteria Świąteczna

Niezapomniana podróż do Nowego Jorku albo romantyczna wyprawa we dwoje do Paryża – takie pomysły na świąteczne prezenty dla swoich Klientów przygotowała Galeria Mokotów. By spełnić swoje marzenie albo sprawić komuś bliskiemu wyjątkowy gwiazdkowy prezent wystarczy wziąć udział w Świątecznej Loterii, która wystartowała w Mikołajki.

W loterii mogą wziąć udział osoby, które założą Kartę Stałego Klienta i wypełnią formularz zgłoszeniowy na Stoisku Obsługi Loterii. W zamian otrzymają zdrapkę loterii, pod którą może kryć się nagroda.

Do wygrania są 3 bilety do Nowego Jorku dla dwóch osób w dwie strony i 12 biletów na trasach europejskich dla dwóch osób w dwie strony – można wybrać lot do Paryża, Londynu lub Mediolanu. Nagrodami są też m.in. 120 kart podarunkowych o wartości 50 zł i 200 kart podarunkowych o wartości 20 zł.

Losy wydawane będą od 6 do 20 grudnia, w godzinach 10:00-22:00 na Stoisku Obsługi Loterii, które znajduje się na poziomie 0 Galerii. Losowanie nagród będzie odbywało się na bieżąco, przez cały czas trwania loterii. Każdy uczestnik zabawy, który „zdrapie” bilety lotnicze otrzyma voucher, który do 15 lutego 2015 roku należy wymienić na bilety w biurze LOT. Podróż można planować w terminie od 15 stycznia do 15 czerwca 2015 roku.

Regulamin loterii jest dostępny na stronie internetowej Galerii Mokotów oraz na Stoisku Obsługi Loterii.

****
Galeria Mokotów to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Galeria, należąca do Unibail-Rodamco, w maju 2012 r., na podstawie audytu międzynarodowej firmy SGS, zdobyła cztery gwiazdki. To dowód dbałości o nienaganną jakość na każdym etapie relacji pomiędzy centrum i klientem. Na powierzchni trzech pięter w galerii handlowej mieści się około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, pełen wybór restauracji i kawiarni, usługi oraz parking na 2300 samochodów. Dzięki lokalizacji i wysokiej jakości oferowanych usług Galeria Mokotów jest uważana za najbardziej prestiżowe i odnoszące największe sukcesy rynkowe centrum handlowe w Polsce.

A to już wiesz?  Marka odzieżowa VIPPI DESIGN zaprasza na casting

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy