Kobiety

dzielimy komórki ze względu na płeć!

dzielimy komórki ze względu na płeć!
Podział komórek ze względu na płeć? Czy można mówić o kobiecej komórce? Czy takie urządzenie może wskazywać na płeć jej posiadacza. Z podobnym tematem spotykamy

Podział komórek ze względu na płeć?

Czy można mówić o kobiecej komórce? Czy takie urządzenie może wskazywać na płeć jej posiadacza. Z podobnym tematem spotykamy się w przypadku samochodów, tam jednak odpowiedź jest prostsza, gdyż po modelu samochodu wiemy do czego jest przystosowany, a więc czy bardziej odpowiada potrzebom kobiet czy mężczyzn. W przypadku komórki oczywiście kolor może mówić nam coś o właścicielu, na pewno w znacznej części telefony różowe czy błękitne należą do damskiej części konsumentów.

Trudniej jest jeśli mamy przed sobą komórkę z klasyczna srebrną lub czarną obudową. Tutaj można zdać się na przeczucie, instynkt. Powszechnie uważa się że kobiety wola komórki o zaokrąglonych kształtach, jednocześnie specyficznie wyprofilowane. Jeśli podzielimy modele telefonów na te z bardzo przydatnymi i skomplikowanymi funkcjami stawiając z drugiej strony modele zachwycające swoją aparycją, posiadające podstawowe usługi, to możemy być pewni ze posiadaczami pierwszej z tych kategorii będą w większości mężczyźni, a drugiej kobiety.

Należy jednak pamiętać ze jest to lekka stereotypizacja i często model używanej przez nas komórki zależy od stylu życia jaki prowadzimy. Jeśli więc przyszłoby nam kupować komuś telefon w prezencie, oprócz dopasowania wyglądu komórki do płci obdarowywanego, nie zapomnijmy by oferowane funkcje pasowały do stylu życia tej że osoby.

werka

A to już wiesz?  Zmarła matka Angeliny Jolie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy